Klinika rehabilitacji CoreandMore powstała z myślą o osobach wymagających nowoczesnej i profesjonalnej rehabilitacji. Naszym głównym założeniem jest indywidualne i kompleksowe podejście do pacjenta. Traktujemy jego problem jako złożony mechanizm, na który należy spojrzeć z różnych perspektyw.

Nasza placówka ściśle współpracuje ze światem sportu. Ze względu na nasze osobiste doświadczenia, wiemy jak istotny dla sportowca jest odpowiednio szybki i pewny powrót do uprawiania swojej dyscypliny. Byliśmy uczestnikami wielu imprez sportowych rangi krajowej oraz międzynarodowej, m.in. Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro 2016. Opiekujemy się zarówno zawodnikami uprawiającymi sport amatorsko jak i profesjonalistami.

Zdobyta wiedza oraz ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, pozwala na stosowanie szerokiego zakresu metod leczniczych, które przyczyniają się do lepszych wyników prac.

Zakres usług kliniki CoreandMore to m.in.:

- REHABILITACJA – indywidualna terapia prowadzona przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, podczas której przeprowadza on dokładną diagnozę istniejącego problemu. Następnie razem z pacjentem ustala plan rehabilitacji, który jest ściśle dostosowany do występujących dolegliwości. Indywidualny plan pozwala wyjść z utartych schematów leczenia, co znacznie przyspiesza powrót do zdrowia.

- TRENING FUNKCJONALNY - jest to ostatni element procesu rehabilitacji, który przygotowuje pacjenta do wysiłku w bezpiecznych warunkach nie narażając go na ryzyko ponownej kontuzji. Po przeprowadzeniu treningu funkcjonalnego mamy pewność, iż pacjent po powrocie do sportu nie będzie odczuwał dolegliwości i jest zabezpieczony przed ewentualnymi urazami.

- MASAŻ – znana i od wielu lat stosowana metoda rozluźniająca i regenerująca zmęczone ciało. W pracy stosujemy różne rodzaje masażu, m.in.: klasyczny, relaksacyjny, leczniczy, sportowy, bańką chińską.

Serdecznie zapraszamy!